Sprawy dotyczące zarówno zakupu, jak i finansowania inwestycji w jednym miejscu

Chcąc zapewnić jeszcze większy komfort i kompleksową obsługę podjęliśmy współpracę z firmą Expander – pierwszą firmą pośrednictwa finansowego na polskim rynku.

Co to oznacza w praktyce? Niezależnie czy potrzebujesz kredytu hipotecznego, kredytu na wykończenie czy ubezpieczenia nieruchomości możesz liczyć na wsparcie Eksperta Finansowego Expander -> KLIKNIJ I UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

Skorzystanie z pomocy Eksperta Finansowego jest dla Ciebie bezpłatne, a dodatkowo oszczędzasz bezcenny czas.

Sprawdź, co Eksperci Expandera mogą zrobić dla Ciebie…

  • Zbadają Twoją zdolność kredytową – już przed podpisaniem umowy deweloperskiej będziesz wiedzieć na jaką ratę i kwotę kredytu możesz sobie pozwolić.
  • Pomogą Ci wybrać korzystną ofertę kredytu – marża, oprocentowanie, RRSO, wysokość raty, wartość zabezpieczenia, okres kredytowania i wiele innych pojęć, na których nie musisz się znać. Eksperci Expander wszystko wyjaśnią, pokażą plusy oraz minusy ofert
    i pomogą wybrać tą najlepszą
  • Wynegocjują najlepsze warunki i przeprowadzą Cię przez zawiłe formalności – podczas jednego spotkania możesz zrealizować formalności związane ze złożeniem wniosków kredytowych do wybranych przez Ciebie banków.
  • Dobiorą najkorzystniejsze ubezpieczenie i zaproponują zniżki u notariusza i rzeczoznawcy 

Expander to pierwsza firma pośrednictwa finansowego na polskim rynku. Od 2001 roku dba o portfele Polaków oferując usługi z zakresu kredytów i finansowania, inwestycji i oszczędności, ubezpieczeń oraz nieruchomości. Misją firmy Expander jest dostarczanie Klientom najlepszych produktów finansowych. Realizują ją od 18 lat, starając się cały czas rozwijać świadczone przez siebie usługi. Zaufały jej już tysiące Polaków. Teraz czas na Ciebie.

Expander Advisors Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-189) przy ul. Inflanckiej 4B, wpisanej do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem: 0000287188, o kapitale zakładowym: 43.992.400,00 zł, NIP: 521-345-12-55, REGON: 141062210 („Expander”).

Expander jest powiązanym pośrednikiem kredytu hipotecznego i nie świadczy usługi doradczej w rozumieniu ustawy z dnia 23 marca 2017 r. o kredycie hipotecznym oraz o nadzorze nad pośrednikami kredytu hipotecznego i agentami. Wynagrodzenie Expander pokrywane jest bezpośrednio przez kredytodawcę.

Expander wykonuje czynności pośrednictwa kredytowego w zakresie wynikającym z umów agencyjnych zawartych z następującymi bankami: Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie, Bank Ochrony Środowiska S.A. z siedzibą w Warszawie, Bank Polska Kasa Opieki S.A. z siedzibą  w Warszawie, Pekao Bank Hipoteczny S.A. z siedzibą w Warszawie, Bank Pocztowy S.A. z siedzibą w Bydgoszczy, Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. z siedzibą w Warszawie, Bank BGŻ BNP Paribas S.A. z siedzibą w Warszawie,  Santander Bank Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, Eurobank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, Getin Bank S.A. z siedzibą w Katowicach, ING Bank Śląski S.A. z siedzibą w Katowicach, mBank S.A. z siedzibą w Warszawie, Bank Millennium S.A. z siedzibą w Warszawie, Raiffeisen Bank Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, Bank Handlowy w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie (stan na dzień 15.01.2019r.).

* Wysokość możliwej do uzyskania zniżki ustalana jest indywidualnie w zależności od różnych czynników, w szczególności kwoty transakcji i rodzaju nieruchomości, a także od uznania Expander.